Czym są protezy …..?

……. jest elastyczną protezą na bazie żywicy, która jest idealna do stosowania jako proteza częściowa, ponieważ nie pęka w użyciu. Biokompatybilna nylonowa proteza termoplastyczna zawiera właściwości fizyczne i estetyczne, dzięki którym naturalny kolor tkanki dziąseł pacjenta może pojawić się w materiale, co sprawia, że staje się ona prawie niewidoczna dla ludzkiego oka.

Czy mogę zakwalifikować się do protezy …….?

Osoby poszukujące alternatywy dla mostów dentystycznych lub implantów dentystycznych, zastępujących brakujące zęby, mogłyby znaleźć w tym zabiegu kosmetycznym idealne rozwiązanie. W porównaniu z bardziej tradycyjnymi metodami wymiany protezy są tańsze.

Cienka i lekka natura urządzenia pozwala pacjentom czuć się pewniej podczas jedzenia i mówienia, dzięki jego skutecznemu zatrzymywaniu.

protezy na bazie żywicy

Z czym wiąże się procedura?

Pacjenci najpierw poddają się konsultacjom ze stomatologiem Kliniki, aby zapewnić, że ten rodzaj leczenia jest dostosowany do ich stylu życia i potrzeb medycznych.

Stomatolog wykonuje odcisk ze szczęk i zębów pacjenta i przesyła go do laboratorium w celu wykonania protez giętkich.

Laboratorium konstruuje giętką protezę i zwraca ją do kliniki w celu dokonania regulacji i ostatecznego dopasowania.

Pacjenci mogą następnie umieścić protezę w gorącej wodzie przed włożeniem jej do ust, aby elastyczny materiał protez stał się miękki i nabrał kształtu dziąseł w miejscu brakujących zębów.

Czy istnieją inne metody leczenia niż protezy elastyczne?

Klinika oferuje szereg alternatywnych metod leczenia dla osób poszukujących trwalszego rozwiązania problemu brakujących zębów. Może to być skuteczne dla osób, którym nie odpowiada ruchomy charakter protez elastycznych.

Implanty dentystyczne sprawiają wrażenie naturalnych zębów, poprzez zakładanie w jamie ustnej stałego uchwytu metalowego, który jest zazwyczaj tworzony z tytanu. W trakcie całego procesu kości szczęki i żuchwy przyjmują materiał, sprawiając wrażenie naturalnego zęba.

Mosty dentystyczne są formą uzupełnienia zastępującego brakujący ząb poprzez trwałe połączenie z zębami sąsiednimi. Zazwyczaj oprzyrządowanie korygujące jest tworzone poprzez zmniejszenie rozmiaru zębów po obu stronach przestrzeni w jamie ustnej w celu zapewnienia miejsca na most.

W Klinice Stomatologicznej …… mamy technika protez na miejscu, co oznacza, że możemy szybciej wykonywać protezy na zamówienie i dostarczać nowe protezy dentystyczne, spełniające Państwa oczekiwania. W podjęciu decyzji może pomóc artykuł Implantologia a protetyka – różnice dla pacjentów.

Klinika stomatologiczna ….. jest czynna 7 dni w tygodniu od 9.00 do 22.00. Możesz zarezerwować wizytę dzwoniąc pod numer ………., wysyłając wiadomość e-mail lub dokonując rezerwacji online.